Jsme reklamní studio s 30-ti letou zkušeností v oboru.
Nabízíme kompletní servis od poradenství, grafických návrhů, sazby až po finální realizaci.
Využíváme celou řadu vlastních technologií,
přímo vyrábíme.

PORADENSTVÍ

Navrhneme Vám reklamní kampaň, kreativně vyřešíme vaše požadavky, pomůžeme realizovat a instalovat vaší reklamu. Snažíme se držet krok s dobou a využíváme moderní materiály a technologie.

GRAFICKÉ PRÁCE

Naši grafici navrhnou a zpracují vaše nápady a požadavky do realizovatelné podoby. Navrhneme logo, tiskopisy, reklamní plochy a vytvoříme i korporátní identitu vaší firmy.

VÝROBA REKLAMY

V naší dílně jsme schopni vyrobit kusové zakázky i sériovou výrobu. Pomocí naší mobilní dílny realizujeme drobnou výrobu a instalaci i u zákazníka nebo zvoleném exteriéru (venkovní reklamy, výstavy…)

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

  • sériová výroba
  • dárky od 1 ks
  • dárkové balení
  • po dohodě i na počkání
  • vlastní výroba

PORADENSTVÍ

PORADENSTVÍ

Nevíte si rady jakou technologii použít. Chcete ukázat možnosti jaké jsou k dispozici. Potřebujete reklamu luxusní nebo naopak néně náročnou. Neváhajte nás kontaktovat, máme dlouholeté zkušenosti v oboru.

GRAFICKÉ PRÁCE

GRAFICKÉ PRÁCE

Provádíme grafické návrhy, sazbu či úpravy vašich dat. Máme zkušené grafiky a návrháře. Zpracujeme originální návrhy nebo od předních fotobanek Vám připravíme rešerši obrázků pro Vaši prezentaci.

MALONÁKLADOVÝ I OFSETOVÝ TISK

MALONÁKLADOVÝ I OFSETOVÝ TISK

Tiskneme do formátu 32 × 100 cm plnobarevně i černobíle. Vlastníme i tiskárnu s bílým tiskem. Zpracujeme materiály do 350 g/m2, samopropisovací papíry atd. Samozřejmostí je ořez,  několik druhů vazeb i kapsová nebo archová laminace. Vytiskneme i větší objemy na archovém či rotačním ofsetovém tisku.

ETIKETY, SAMOLEPKY

ETIKETY, SAMOLEPKY

Vyrábíme etikety v návinu nebo laserem předsekaných arších. Na našich tiskárnách potiskneme i malé množství včetně čárových kódů či personifikace.

POTISK TEXTILU

POTISK TEXTILU

Potiskneme plochý textil nebo čepice. Tiskneme i na tmavé materiály!

Potisk předmětů

Potisk předmětů

Potiskmeme reklamní předměty i dárky od jednoho kusu. Skladem držíme široký sortiment dárků, keramiky i textilu. Vyrobíme a zabalíme i kompletní dárkové balíčky .

SUBLIMACE

SUBLIMACE

Sublimační potisk je přenos barvy na předmět přes plynné skupenství. Dokážeme takto potisknout textilní materiály, plasty, keramiku…

Pískování

Pískování

Provádíme signaci do skla, kovu, dřeva i plastů. Zaměrujeme se zejména na pískování reklamních předmětů, maturitních, dárkových a firemních skleniček a půllitrů. Pískujeme fotocestou, proto jsme schopni reprodukovat i kontrastní fotografie a velmi drobné písmo.

SIGNMAKING

SIGNMAKING

K výrobě reklamních tabulí, polepu vozidel, realizaci provozoven používáme velkoplošný tisk nebo řezací plotr. Zpracováváme hliníkové profily při výrobě světelných reklam nebo oerientačních systémů. Vlastníme i elektrickou centrálu pro montáž v terénu.

SVĚTELNÁ REKLAMA

SVĚTELNÁ REKLAMA

Rozsvítíme i vaši prezentaci. Interiérové i exteriérové aplikace svetelných boxů, textilních rámu, vyrobíme 3D prosvětlené i podsvětlené písmo. Používáme zejména LED technologii s optickou čočkou pro menší spotřebovávaný výkon světelné soustavy.

3D GRAFIKA

3D GRAFIKA

Máme zkušenosti s výrobou 3D písma a grafiky. Vyrábíme z plexiskla, polystyrenu, kovu do interiérů či exteriérů. Osvětlíme /prosvětlíme/ Vám nejen samotný výrobek, ale i problematiku montáže a výroby.

velkoplošný tisk

velkoplošný tisk

tisk a výroba velkoplošných reklam, billboardů, beachflagů, bannerů, rollapů, vlajek…

Razítka

Razítka

Vyrábíme klasická i samobarvící razítka různých technologií. Jsme schopni dodat razítko i na počkání. Najdete u nás i razítkovací pera, reliéfní razítka, paginovací strojky atd.

PLASTOVÉ KARTY

PLASTOVÉ KARTY

Plnobarevný oboustranný tisk, speciální barevné karty, resinový dotisk na plastové karty s možností magnetického pásku či RFID čipu. Samozřejmostí je personifikovaný tisk, tisk 2D i 3D kódů i bezpečnostní prvky proti padělání.

Ukázka z našich realizací.


  • další
  • 3D písmo
  • signmaking
  • světelná reklama
designové doplňky

designové doplňky

DESIGNOVÉ DOPLŇKY Lehká a přitom efektivní personifikace vozidla. Použití červené a černé karbonové wrapové fólie v místě spojleru, práhů, klik a zrcátek podtrhlo dynamický desi...
Detail
reflexní polep vozidla

reflexní polep vozidla

REFLEXNÍ POLEP DODÁVKY Princip reflexní fólie a její aplikace na vozidla je, že pomocí zbytkového světla je vozidlo vidět i za nepříznivých světelných podmínek. V případě této d...
Detail
3D nápis z plexi

3D nápis z plexi

3D NÁPIS Z PLEXI Realizace nápisu na recepci kliniky estetické medicíny pomocí silného plexi v kombinaci se zlatou barvou vytváří netradiční plasticitu. Obzvláště náročná byla m...
Detail
3D písmo nad obchodem

3D písmo nad obchodem

3D PÍSMO NAD OBCHODEM Plastické provedení loga obchodu zabývající se ho opravou mobilních telefonů bylo klientem zvoleno po konzultaci, že jeho obchod se nachází v průchozí chod...
Detail
3D nápis na fasádu

3D nápis na fasádu

3D NÁPIS NA FASÁDU KVĚTINÁŘSTVÍ Plasticita nápisu přímo na fasádě v trendových barvách podtrhuje hravost malého květinářství. Zde se 3D písmo kombinovalo s řezanými fóliomotivy,...
Detail
Prosvětlená písmena M N D R G

Prosvětlená písmena M N D R G

SVĚTELENÁ PÍSMENA SKUPINY MANDRAGE Světelka realizovaná netradičně jako velká písmena na stage hudební skupiny Mandrage. Výška jednoho písmena je 1,4 m. ...
Detail
Podsvětlené 3D písmo

Podsvětlené 3D písmo

PODSVĚTLENÉ 3D LOGO Ve firmě SONY DADC se použilo 3D logo s podsvícením. Na přání klienta se ke spolupráci přizval i lakýrník, který musel docílit přesného RAL odstínu loga a pr...
Detail
celopolep vozidla

celopolep vozidla

CELOPOLEP AUTA Celopolep spočívá v "obalení" celého vozidla vč. nárazníků a práhových částí automobilu včetně střechy tištěnou fólií té nejvyšší kvality se speciálním lepidlem. ...
Detail
celopolep vozidla

celopolep vozidla

Realizace polepu celého vozidla tištěnou grafikou.
Detail